| MOQ: | 1KG |
| Standaard Verpakking: | 1kg/zak 25kg/trommel |
| Levertijd: | 3-5DAGEN |
| Betaalmethode: | T/T, alibaba, paypal |
Rhamnose, ook bekend als 6-deoxy-L-mannose, is een organische verbinding met de molecuulformule C6H12O5. Het wordt veel aangetroffen in plantaardige polysachariden, glycosiden, plantengommen en bacteriële polysachariden. De zoetheid is 33% van die van sucrose. Het kan worden gebruikt om de doorlaatbaarheid van de darmen te meten en als zoetstof. Het wordt ook gebruikt bij de productie van aroma's en geurstoffen en is eetbaar.
L-Rhamnose is een suiker die van nature in veel planten voorkomt. Het kan uitstekend zijn voor uw gezondheid. Een monosacharide is een eenvoudige suiker die het lichaam direct kan gebruiken. L-Rhamnose is een veelvoorkomend ingrediënt in voedingsmiddelen, omdat het goed kan zijn voor uw gezondheid en u kan helpen bij de spijsvertering.
![]()
Bevordert selectief de groei van gunstige bacteriën (prebioticum): Rhamnose is uitstekend "voedsel" voor gunstige bacteriën zoals Bifidobacterium en Lactobacillus. Deze bacteriën fermenteren het om korteketenvetzuren (zoals butyraat) te produceren, die de groei van schadelijke bacteriën (zoals Salmonella) remmen en de darmflora optimaliseren.
Remt kolonisatie van pathogenen: Veel schadelijke bacteriën (zoals sommige pathogene E. coli) zijn afhankelijk van lectine-eiwitten op hun pili om zich aan de darmwand te hechten, wat de eerste stap is bij infectie. De structuur van rhamnose kan zich binden aan deze lectines, fungerend als "aas" om de aanhechtingsplaatsen van pathogenen te blokkeren, waardoor ze zich niet kunnen hechten en uiteindelijk worden uitgescheiden.
Ontstekingsremmende en immuunmodulerende effecten: Door het verbeteren van de balans van de darmflora en het produceren van gunstige metabolieten (zoals korteketenvetzuren), helpt rhamnose de darmontsteking te verminderen, de functie van de darmbarrière te versterken en indirect systemische immuunreacties te moduleren.
1. Gastro-intestinale Gezondheid (Kernapplicatie)
Preventie en adjuvante behandeling van diarree: met name reizigersdiarree veroorzaakt door pathogenen (zoals enterotoxigene Escherichia coli (ETEC)). Door deze bacteriën te remmen, wordt het risico op infectie effectief verminderd.Reguleren van darmdysbiose: Als een zeer effectief prebioticum bevordert het snel de proliferatie van gunstige bacteriën, waardoor constipatie, een opgeblazen gevoel, indigestie en andere problemen veroorzaakt door antibiotica en onjuiste voeding worden verbeterd.
2. Huid Gezondheid (Gut-Skin Axis Theorie)
Darmgezondheid is nauw verbonden met de huidaandoening (de darm-huid-as). Rhamnose kan ontstekingshuidcondities zoals atopische dermatitis (eczeem) en acne verbeteren door de darmbarrière te verbeteren en systemische ontsteking en oxidatieve stress te verminderen.
3. Immuunondersteuning
De darmen zijn het grootste immuunorgaan van het lichaam. Door gunstige bacteriën en hun metabolieten te bevorderen, kan rhamnose het geassocieerde lymfoïde weefsel van de darm (GALT) stimuleren, wat helpt de algehele immuniteit te versterken.
4. Als biosynthetische precursor
In de industrie is rhamnose een precursor voor de synthese van veel fytonutriënten (zoals flavonoïden zoals quercetine) en bepaalde vitaminen.
| Analysesoort | Specificatie | Resultaten |
| Bepaling (HPLC) | >98% | 98,76% |
| Organoleptisch | ||
| Uiterlijk | Poeder | Conform |
| Kleur | Wit kristallijn granulaat of poeder | Conform |
| Geur | Geurloos | Conform |
| Smaak | Smaakloos | Conform |
| Fysische Kenmerken | ||
| Smeltpunt | 82°C 95°C | 84,1°C 90,8°C |
| Specifieke rotatie | +7,5° +9,5° | +8,25° |
| Deeltjesgrootte | 100% passeert 20 mesh | Conform |
| Oplosbaarheid | Oplosbaar in water. | Conform |
| Verlies bij drogen | ≤11,0% | 10,17% |
| Residu na gloeien | ≤0,2% | 0,18% |
| Zware metalen | ||
| Totaal zware metalen | ≤10ppm | <10ppm |
| Lood (Pb) | 2ppm NMT | Conform |
| Arseen (As) | 4ppm NMT | Conform |
| Cadmium (Cd) | 2ppm NMT | Conform |
| Kwik (Hg) | 0,5ppm NMT | Conform |
| Microbiologische Tests | ||
| Totaal aantal platen | 3000 kve/g Max | Conform |
| Gist & Schimmel | 300 kve/g Max | Conform |
| E. Coli. | Negatief | Conform |
| Salmonella | Negatief | Conform |
| Staphylococcus | Negatief | Conform |
Onze verpakkingsmethode is 1KG/Aluminium zakken, 25kg/trommel
Voor sommige producten die speciale verpakking vereisen tijdens transport, zullen we een delicatere verpakking uitvoeren. Retinal moet bijvoorbeeld bij -20 °C worden bewaard, dus we kiezen voor koelketentransport tijdens het transport; deoxyarbutine zal van kleur veranderen tijdens transport, dus we zullen vacuümverpakking van deoxyarbutine uitvoeren
| MOQ: | 1KG |
| Standaard Verpakking: | 1kg/zak 25kg/trommel |
| Levertijd: | 3-5DAGEN |
| Betaalmethode: | T/T, alibaba, paypal |
Rhamnose, ook bekend als 6-deoxy-L-mannose, is een organische verbinding met de molecuulformule C6H12O5. Het wordt veel aangetroffen in plantaardige polysachariden, glycosiden, plantengommen en bacteriële polysachariden. De zoetheid is 33% van die van sucrose. Het kan worden gebruikt om de doorlaatbaarheid van de darmen te meten en als zoetstof. Het wordt ook gebruikt bij de productie van aroma's en geurstoffen en is eetbaar.
L-Rhamnose is een suiker die van nature in veel planten voorkomt. Het kan uitstekend zijn voor uw gezondheid. Een monosacharide is een eenvoudige suiker die het lichaam direct kan gebruiken. L-Rhamnose is een veelvoorkomend ingrediënt in voedingsmiddelen, omdat het goed kan zijn voor uw gezondheid en u kan helpen bij de spijsvertering.
![]()
Bevordert selectief de groei van gunstige bacteriën (prebioticum): Rhamnose is uitstekend "voedsel" voor gunstige bacteriën zoals Bifidobacterium en Lactobacillus. Deze bacteriën fermenteren het om korteketenvetzuren (zoals butyraat) te produceren, die de groei van schadelijke bacteriën (zoals Salmonella) remmen en de darmflora optimaliseren.
Remt kolonisatie van pathogenen: Veel schadelijke bacteriën (zoals sommige pathogene E. coli) zijn afhankelijk van lectine-eiwitten op hun pili om zich aan de darmwand te hechten, wat de eerste stap is bij infectie. De structuur van rhamnose kan zich binden aan deze lectines, fungerend als "aas" om de aanhechtingsplaatsen van pathogenen te blokkeren, waardoor ze zich niet kunnen hechten en uiteindelijk worden uitgescheiden.
Ontstekingsremmende en immuunmodulerende effecten: Door het verbeteren van de balans van de darmflora en het produceren van gunstige metabolieten (zoals korteketenvetzuren), helpt rhamnose de darmontsteking te verminderen, de functie van de darmbarrière te versterken en indirect systemische immuunreacties te moduleren.
1. Gastro-intestinale Gezondheid (Kernapplicatie)
Preventie en adjuvante behandeling van diarree: met name reizigersdiarree veroorzaakt door pathogenen (zoals enterotoxigene Escherichia coli (ETEC)). Door deze bacteriën te remmen, wordt het risico op infectie effectief verminderd.Reguleren van darmdysbiose: Als een zeer effectief prebioticum bevordert het snel de proliferatie van gunstige bacteriën, waardoor constipatie, een opgeblazen gevoel, indigestie en andere problemen veroorzaakt door antibiotica en onjuiste voeding worden verbeterd.
2. Huid Gezondheid (Gut-Skin Axis Theorie)
Darmgezondheid is nauw verbonden met de huidaandoening (de darm-huid-as). Rhamnose kan ontstekingshuidcondities zoals atopische dermatitis (eczeem) en acne verbeteren door de darmbarrière te verbeteren en systemische ontsteking en oxidatieve stress te verminderen.
3. Immuunondersteuning
De darmen zijn het grootste immuunorgaan van het lichaam. Door gunstige bacteriën en hun metabolieten te bevorderen, kan rhamnose het geassocieerde lymfoïde weefsel van de darm (GALT) stimuleren, wat helpt de algehele immuniteit te versterken.
4. Als biosynthetische precursor
In de industrie is rhamnose een precursor voor de synthese van veel fytonutriënten (zoals flavonoïden zoals quercetine) en bepaalde vitaminen.
| Analysesoort | Specificatie | Resultaten |
| Bepaling (HPLC) | >98% | 98,76% |
| Organoleptisch | ||
| Uiterlijk | Poeder | Conform |
| Kleur | Wit kristallijn granulaat of poeder | Conform |
| Geur | Geurloos | Conform |
| Smaak | Smaakloos | Conform |
| Fysische Kenmerken | ||
| Smeltpunt | 82°C 95°C | 84,1°C 90,8°C |
| Specifieke rotatie | +7,5° +9,5° | +8,25° |
| Deeltjesgrootte | 100% passeert 20 mesh | Conform |
| Oplosbaarheid | Oplosbaar in water. | Conform |
| Verlies bij drogen | ≤11,0% | 10,17% |
| Residu na gloeien | ≤0,2% | 0,18% |
| Zware metalen | ||
| Totaal zware metalen | ≤10ppm | <10ppm |
| Lood (Pb) | 2ppm NMT | Conform |
| Arseen (As) | 4ppm NMT | Conform |
| Cadmium (Cd) | 2ppm NMT | Conform |
| Kwik (Hg) | 0,5ppm NMT | Conform |
| Microbiologische Tests | ||
| Totaal aantal platen | 3000 kve/g Max | Conform |
| Gist & Schimmel | 300 kve/g Max | Conform |
| E. Coli. | Negatief | Conform |
| Salmonella | Negatief | Conform |
| Staphylococcus | Negatief | Conform |
Onze verpakkingsmethode is 1KG/Aluminium zakken, 25kg/trommel
Voor sommige producten die speciale verpakking vereisen tijdens transport, zullen we een delicatere verpakking uitvoeren. Retinal moet bijvoorbeeld bij -20 °C worden bewaard, dus we kiezen voor koelketentransport tijdens het transport; deoxyarbutine zal van kleur veranderen tijdens transport, dus we zullen vacuümverpakking van deoxyarbutine uitvoeren