| MOQ: | 1KG |
| Standaard Verpakking: | 1kg/zak 25kg/trommel |
| Levertijd: | 3-5DAGEN |
| Betaalmethode: | T/T |
D-ribose is een vijfkoolstofmonosaccharide met de chemische formule C5H10O5, die bestaat in α- en β-isomeren.het speelt een fundamentele rol in het genetisch materiaal en het energiemetabolisme van levende organismenBij kamertemperatuur is het een wit kristallijn poeder, gemakkelijk oplosbaar in water met een koele, zoete smaak, en dient onder droge, afgesloten omstandigheden te worden bewaard.
D-ribose neemt deel aan nucleotiden, eiwitten en vetmetabolisme in het lichaam.het wordt gebruikt als farmaceutisch tussenproduct bij de productie van geneesmiddelen voor nucleïnezuur, zoals triazol nucleosidenHet wordt gebruikt als voedingszoeter in producten zoals snoep en siroop. De derivaten vinden ook toepassingen op het gebied van vitamine B2 en cosmetische vochtinbrengende en antioxidante producten.
![]()
Bevordert ATP-regeneratie en energieherstel:D-ribose is een direct substraat voor de synthese van 5-fosforibose in de pentosefosfaatweg, waardoor de snelheid van ATP-synthese wordt versneld.vooral helpt het cellulaire energieniveau te herstellen na mitochondriale disfunctie of ischemie en hypoxie.
Ondersteunt hartfunctie en biedt bescherming tegen ischemie:Het supplement met D-ribose kan het energievermogen van het myocard verbeteren.verlicht vermoeidheid en functionele achteruitgang veroorzaakt door hartfalen en myocardiale ischemie, en verminderen van ischemie-reperfusie letsel.
Verlicht inspanningsgeïnduceerde vermoeidheid en spierpijn:Door de resynthese van ATP en purine nucleotiden na inspanning te versnellen, vermindert het de ophoping van melkzuur en spierstijfheid en verbetert het de snelheid van herstel na uithoudingsvermogenstraining.
Bevordert nucleotide synthese en celreparatie:Als grondstof voor RNA- en DNA-synthese ondersteunt het de celproliferatie en weefselreparatie, vooral wanneer de vraag onder stress of letsel toeneemt.
Sportvoeding en prestatieverbetering:Wordt gebruikt als pre/post-workout supplement in energiedranken en eiwitpoeders om de prestaties tijdens intensieve intervaltraining of uithoudingsbeweging te verbeteren en het herstel te versnellen.Geschikt voor sporters, fitnessliefhebbers en personen met chronisch vermoeidheidssyndroom.
Cardiovasculaire gezondheidsondersteunende productenWordt gebruikt als voedingssupplement voor patiënten met hartfalen, coronaire hartziekten en myocardiale ischemie om de hartfunctie en de kwaliteit van leven te verbeteren.Ook gebruikt als voedingsondersteunend bestanddeel voor rehabilitatie na hartoperatie.
Metabole ziekte en fibromyalgiebeheer:Wordt gebruikt om het energiemetabolisme te verbeteren bij ziekten die verband houden met mitochondriale disfunctie (zoals bepaalde genetische stofwisselingsstoornissen).Gebruikt als hulpvoeding bij fibromyalgie syndroom om pijn en vermoeidheid te verlichten.
Speciaal medisch gebruik en onderzoek:Gebruikt in de voedingssteun voor kritisch zieke patiënten om het energiemetabolisme te optimaliseren. Gebruikt als onderzoeksinstrument in experimentele modellen van het energiemetabolisme en hartpatologie mechanismen.
| Artikel 2 | Normen | Resultaten |
| Fysieke en chemische analyse: | ||
| Beschrijving | wit tot bijna wit poeder | Kwalificeerd |
| Identificatie | Positief | Kwalificeerd |
| Grootte van het mes | 30-100 mazen | Kwalificeerd |
| Test ((op droge basis) | 97% tot 102% | 98.79% |
| Asgehalte | ≤ 0,2% | 0.038% |
| Verlies bij het drogen | ≤ 0,5% | 0.21% |
| Bulkdichtheid | ≥ 0,60 g/ml | Kwalificeerd |
| Specifieke rotatie [a]D20 | -18,0° - 22,0° | -19,5° |
| Verontreinigingen | < 1% | Kwalificeerd |
| Staat van de oplossing | ≥ 95% | 990,6% |
| andere sacchariden | Niet detecteerbaar (chromatografisch) | Kwalificeerd |
| Residuenanalyse: | ||
| Heavy Metal | ≤ 10 ppm | Kwalificeerd |
| Pb | ≤ 2 ppm | Kwalificeerd |
| Als | ≤ 0,1 ppm | Kwalificeerd |
| Hg | ≤ 0,1 ppm | Kwalificeerd |
| Cd | ≤ 0,3 ppm | Kwalificeerd |
| Microbiologische: | ||
| Totaal aantal platen | < 100 cfu/g | Kwalificeerd |
| Gist en schimmel | 100 cfu/g | Kwalificeerd |
| Koliformen | 10 cfu/g | Negatief |
| Pathogene bacteriën (Salmonella, E. coli, Staphylococcus aureus) | Negatief | Negatief |
Voor sommige producten die tijdens het vervoer een speciale verpakking nodig hebben, zullen wij een gevoeligere verpakking uitvoeren.dus we kiezen voor koude keten transport tijdens het transportDeoxyarbutine zal tijdens het transport van kleur veranderen, dus we zullen Vacuum verpakking van deoxyarbutine
| MOQ: | 1KG |
| Standaard Verpakking: | 1kg/zak 25kg/trommel |
| Levertijd: | 3-5DAGEN |
| Betaalmethode: | T/T |
D-ribose is een vijfkoolstofmonosaccharide met de chemische formule C5H10O5, die bestaat in α- en β-isomeren.het speelt een fundamentele rol in het genetisch materiaal en het energiemetabolisme van levende organismenBij kamertemperatuur is het een wit kristallijn poeder, gemakkelijk oplosbaar in water met een koele, zoete smaak, en dient onder droge, afgesloten omstandigheden te worden bewaard.
D-ribose neemt deel aan nucleotiden, eiwitten en vetmetabolisme in het lichaam.het wordt gebruikt als farmaceutisch tussenproduct bij de productie van geneesmiddelen voor nucleïnezuur, zoals triazol nucleosidenHet wordt gebruikt als voedingszoeter in producten zoals snoep en siroop. De derivaten vinden ook toepassingen op het gebied van vitamine B2 en cosmetische vochtinbrengende en antioxidante producten.
![]()
Bevordert ATP-regeneratie en energieherstel:D-ribose is een direct substraat voor de synthese van 5-fosforibose in de pentosefosfaatweg, waardoor de snelheid van ATP-synthese wordt versneld.vooral helpt het cellulaire energieniveau te herstellen na mitochondriale disfunctie of ischemie en hypoxie.
Ondersteunt hartfunctie en biedt bescherming tegen ischemie:Het supplement met D-ribose kan het energievermogen van het myocard verbeteren.verlicht vermoeidheid en functionele achteruitgang veroorzaakt door hartfalen en myocardiale ischemie, en verminderen van ischemie-reperfusie letsel.
Verlicht inspanningsgeïnduceerde vermoeidheid en spierpijn:Door de resynthese van ATP en purine nucleotiden na inspanning te versnellen, vermindert het de ophoping van melkzuur en spierstijfheid en verbetert het de snelheid van herstel na uithoudingsvermogenstraining.
Bevordert nucleotide synthese en celreparatie:Als grondstof voor RNA- en DNA-synthese ondersteunt het de celproliferatie en weefselreparatie, vooral wanneer de vraag onder stress of letsel toeneemt.
Sportvoeding en prestatieverbetering:Wordt gebruikt als pre/post-workout supplement in energiedranken en eiwitpoeders om de prestaties tijdens intensieve intervaltraining of uithoudingsbeweging te verbeteren en het herstel te versnellen.Geschikt voor sporters, fitnessliefhebbers en personen met chronisch vermoeidheidssyndroom.
Cardiovasculaire gezondheidsondersteunende productenWordt gebruikt als voedingssupplement voor patiënten met hartfalen, coronaire hartziekten en myocardiale ischemie om de hartfunctie en de kwaliteit van leven te verbeteren.Ook gebruikt als voedingsondersteunend bestanddeel voor rehabilitatie na hartoperatie.
Metabole ziekte en fibromyalgiebeheer:Wordt gebruikt om het energiemetabolisme te verbeteren bij ziekten die verband houden met mitochondriale disfunctie (zoals bepaalde genetische stofwisselingsstoornissen).Gebruikt als hulpvoeding bij fibromyalgie syndroom om pijn en vermoeidheid te verlichten.
Speciaal medisch gebruik en onderzoek:Gebruikt in de voedingssteun voor kritisch zieke patiënten om het energiemetabolisme te optimaliseren. Gebruikt als onderzoeksinstrument in experimentele modellen van het energiemetabolisme en hartpatologie mechanismen.
| Artikel 2 | Normen | Resultaten |
| Fysieke en chemische analyse: | ||
| Beschrijving | wit tot bijna wit poeder | Kwalificeerd |
| Identificatie | Positief | Kwalificeerd |
| Grootte van het mes | 30-100 mazen | Kwalificeerd |
| Test ((op droge basis) | 97% tot 102% | 98.79% |
| Asgehalte | ≤ 0,2% | 0.038% |
| Verlies bij het drogen | ≤ 0,5% | 0.21% |
| Bulkdichtheid | ≥ 0,60 g/ml | Kwalificeerd |
| Specifieke rotatie [a]D20 | -18,0° - 22,0° | -19,5° |
| Verontreinigingen | < 1% | Kwalificeerd |
| Staat van de oplossing | ≥ 95% | 990,6% |
| andere sacchariden | Niet detecteerbaar (chromatografisch) | Kwalificeerd |
| Residuenanalyse: | ||
| Heavy Metal | ≤ 10 ppm | Kwalificeerd |
| Pb | ≤ 2 ppm | Kwalificeerd |
| Als | ≤ 0,1 ppm | Kwalificeerd |
| Hg | ≤ 0,1 ppm | Kwalificeerd |
| Cd | ≤ 0,3 ppm | Kwalificeerd |
| Microbiologische: | ||
| Totaal aantal platen | < 100 cfu/g | Kwalificeerd |
| Gist en schimmel | 100 cfu/g | Kwalificeerd |
| Koliformen | 10 cfu/g | Negatief |
| Pathogene bacteriën (Salmonella, E. coli, Staphylococcus aureus) | Negatief | Negatief |
Voor sommige producten die tijdens het vervoer een speciale verpakking nodig hebben, zullen wij een gevoeligere verpakking uitvoeren.dus we kiezen voor koude keten transport tijdens het transportDeoxyarbutine zal tijdens het transport van kleur veranderen, dus we zullen Vacuum verpakking van deoxyarbutine