| MOQ: | 1KG |
| Standaard Verpakking: | 1kg/zak 25kg/trommel |
| Levertijd: | 3-5DAGEN |
| Betaalmethode: | T/T, alibaba, paypal |
Octacosanol poederis een waardevolle natuurlijke verbinding die afkomstig is van tarwe kiemolie, rijstzemelen, suikerrietwassextract en andere plantaardige bronnen.is overvloedig in dit poeder. octacosanol is beroemd om het verbeteren van de werkelijke uitvoering en uithoudingsvermogen potentieel. Het wordt vaak gebruikt in voedingsmiddelen verbeteringen gericht op verdere ontwikkeling van de activiteit limiet en het verminderen van vermoeidheid.
![]()
1.Anti-vermoeidheid:
Het kan het bloedlactaatniveau na de training verlagen, het uithoudingsvermogen verhogen, spierpijn verlichten en de vermoeidheidsweerstand verbeteren.
2.Fysieke kracht en uithoudingsvermogen versterken:
Het verbetert de lichamelijke kracht en het uithoudingsvermogen door het energievermogen te optimaliseren en het zuurstofverbruik van het lichaam te verbeteren.
3. Regulerend bloedlipiden:
Het helpt het totale cholesterolgehalte en het "slechte" cholesterol (LDL) te verlagen en beschermt de cardiovasculaire gezondheid.
4.Hoge veiligheid:
Het is een natuurlijk voorkomend, veilig, niet-stimulerend ingrediënt zonder bijwerkingen.
1Sportvoeding:
Het wordt veel gebruikt in sportdrankjes, energiebalken en supplementen om de prestaties te verbeteren en het herstel te versnellen voor atleten en fitnessliefhebbers.
2Functionele voedingsmiddelen/gezondheidsvoedingsmiddelen:
Het kan worden toegevoegd aan reguliere voedingsmiddelen om gezondheidsproducten te ontwikkelen met claims tegen vermoeidheid en fysieke verbetering, geschikt voor mensen die gevoelig zijn voor vermoeidheid.
3.Clinieke voedingssteun:
Het wordt gebruikt bij postoperatieve patiënten of patiënten met lichamelijke zwakte om de lichamelijke conditie te verbeteren.
4- Cosmetica:
Vanwege zijn uitstekende emulgatie en huidcompatibiliteit wordt het gebruikt als basisbestanddeel in crèmes en lotions.
|
Ik...TEM |
STANDARD |
TEerste resultaat |
|
|
1-tetracosanol ((C)24) |
|
00,06% |
|
|
1-hexacosanol ((C)26) |
|
0.15% |
|
|
1-heptacosanol ((C)27) |
|
1.28% |
|
|
1-Octacosanol ((C)28) |
≥90,0% |
91.85% |
|
|
1-Nonacosanol ((C)29) |
|
2.07% |
|
|
1-Triacontanol ((C)30) |
|
2.26% |
|
|
1-Dotriacontanol ((C)32) |
|
0.22% |
|
|
Tetratriacontanol ((C)34) |
|
0.08% |
|
|
Totaal Policosanol |
≥90,0% |
97.97% |
|
|
Fysieke controle |
|||
|
Uiterlijk |
Wit tot geelachtig poeder |
Gevolgd |
|
|
Sietanalyse |
100% pass 60 maas |
Gevolgd |
|
|
Smeltepunt |
80.0°C-83,0°C |
Gevolgd |
|
|
Oplosbaarheid |
Onoplosbaar in water, oplosbaar in warm koolwaterstoffen, alcohol en chloroform. |
Gevolgd |
|
|
Verlies bij het drogen |
≤ 0,5% |
0.13% |
|
|
Chemische controle |
|||
|
Residu bij ontsteking |
≤ 0,1% |
0.05% |
|
|
Zuurwaarde |
≤ 1.5 |
0.51 |
|
|
Zware metalen |
≤ 10.0ppm |
Gevolgd |
|
|
Pb |
≤3.0 ppm |
Gevolgd |
|
|
Als |
≤1.0ppm |
Gevolgd |
|
|
Hg |
≤1.0ppm |
Gevolgd |
|
|
Cd |
≤1.0ppm |
Gevolgd |
|
|
Microbiologische controle |
|||
|
Totaal aantal platen |
≤1000 cfu/g |
< 100 cfu/g |
|
|
Gist en schimmel |
≤ 100 cfu/g |
< 10 cfu/g |
|
|
E. Coli |
Negatief |
Negatief |
|
|
Salmonella |
Negatief |
Negatief |
|
Onze verpakkingsmethode is 1kg/aluminium zakken, 25kg/trommel
Voor sommige producten die tijdens het vervoer een speciale verpakking nodig hebben, zullen wij een gevoeligere verpakking uitvoeren.dus we kiezen voor koude keten transport tijdens het transportDeoxyarbutine zal tijdens het transport van kleur veranderen, dus we zullen Vacuum verpakking van deoxyarbutine
| MOQ: | 1KG |
| Standaard Verpakking: | 1kg/zak 25kg/trommel |
| Levertijd: | 3-5DAGEN |
| Betaalmethode: | T/T, alibaba, paypal |
Octacosanol poederis een waardevolle natuurlijke verbinding die afkomstig is van tarwe kiemolie, rijstzemelen, suikerrietwassextract en andere plantaardige bronnen.is overvloedig in dit poeder. octacosanol is beroemd om het verbeteren van de werkelijke uitvoering en uithoudingsvermogen potentieel. Het wordt vaak gebruikt in voedingsmiddelen verbeteringen gericht op verdere ontwikkeling van de activiteit limiet en het verminderen van vermoeidheid.
![]()
1.Anti-vermoeidheid:
Het kan het bloedlactaatniveau na de training verlagen, het uithoudingsvermogen verhogen, spierpijn verlichten en de vermoeidheidsweerstand verbeteren.
2.Fysieke kracht en uithoudingsvermogen versterken:
Het verbetert de lichamelijke kracht en het uithoudingsvermogen door het energievermogen te optimaliseren en het zuurstofverbruik van het lichaam te verbeteren.
3. Regulerend bloedlipiden:
Het helpt het totale cholesterolgehalte en het "slechte" cholesterol (LDL) te verlagen en beschermt de cardiovasculaire gezondheid.
4.Hoge veiligheid:
Het is een natuurlijk voorkomend, veilig, niet-stimulerend ingrediënt zonder bijwerkingen.
1Sportvoeding:
Het wordt veel gebruikt in sportdrankjes, energiebalken en supplementen om de prestaties te verbeteren en het herstel te versnellen voor atleten en fitnessliefhebbers.
2Functionele voedingsmiddelen/gezondheidsvoedingsmiddelen:
Het kan worden toegevoegd aan reguliere voedingsmiddelen om gezondheidsproducten te ontwikkelen met claims tegen vermoeidheid en fysieke verbetering, geschikt voor mensen die gevoelig zijn voor vermoeidheid.
3.Clinieke voedingssteun:
Het wordt gebruikt bij postoperatieve patiënten of patiënten met lichamelijke zwakte om de lichamelijke conditie te verbeteren.
4- Cosmetica:
Vanwege zijn uitstekende emulgatie en huidcompatibiliteit wordt het gebruikt als basisbestanddeel in crèmes en lotions.
|
Ik...TEM |
STANDARD |
TEerste resultaat |
|
|
1-tetracosanol ((C)24) |
|
00,06% |
|
|
1-hexacosanol ((C)26) |
|
0.15% |
|
|
1-heptacosanol ((C)27) |
|
1.28% |
|
|
1-Octacosanol ((C)28) |
≥90,0% |
91.85% |
|
|
1-Nonacosanol ((C)29) |
|
2.07% |
|
|
1-Triacontanol ((C)30) |
|
2.26% |
|
|
1-Dotriacontanol ((C)32) |
|
0.22% |
|
|
Tetratriacontanol ((C)34) |
|
0.08% |
|
|
Totaal Policosanol |
≥90,0% |
97.97% |
|
|
Fysieke controle |
|||
|
Uiterlijk |
Wit tot geelachtig poeder |
Gevolgd |
|
|
Sietanalyse |
100% pass 60 maas |
Gevolgd |
|
|
Smeltepunt |
80.0°C-83,0°C |
Gevolgd |
|
|
Oplosbaarheid |
Onoplosbaar in water, oplosbaar in warm koolwaterstoffen, alcohol en chloroform. |
Gevolgd |
|
|
Verlies bij het drogen |
≤ 0,5% |
0.13% |
|
|
Chemische controle |
|||
|
Residu bij ontsteking |
≤ 0,1% |
0.05% |
|
|
Zuurwaarde |
≤ 1.5 |
0.51 |
|
|
Zware metalen |
≤ 10.0ppm |
Gevolgd |
|
|
Pb |
≤3.0 ppm |
Gevolgd |
|
|
Als |
≤1.0ppm |
Gevolgd |
|
|
Hg |
≤1.0ppm |
Gevolgd |
|
|
Cd |
≤1.0ppm |
Gevolgd |
|
|
Microbiologische controle |
|||
|
Totaal aantal platen |
≤1000 cfu/g |
< 100 cfu/g |
|
|
Gist en schimmel |
≤ 100 cfu/g |
< 10 cfu/g |
|
|
E. Coli |
Negatief |
Negatief |
|
|
Salmonella |
Negatief |
Negatief |
|
Onze verpakkingsmethode is 1kg/aluminium zakken, 25kg/trommel
Voor sommige producten die tijdens het vervoer een speciale verpakking nodig hebben, zullen wij een gevoeligere verpakking uitvoeren.dus we kiezen voor koude keten transport tijdens het transportDeoxyarbutine zal tijdens het transport van kleur veranderen, dus we zullen Vacuum verpakking van deoxyarbutine