| MOQ: | 1KG |
| Standaard Verpakking: | 1kg/zak 25kg/trommel |
| Levertijd: | 3-5DAGEN |
| Betaalmethode: | T/T |
Oplosbare sojapolysacchariden zijn in water oplosbare voedingsvezels die worden geëxtraheerd uit sojaboonresten of -meel. Hun belangrijkste componenten zijn zure polysacchariden zoals rhamnogalacturon. Het zijn lichtgele poeders die gemakkelijk in water oplossen om oplossingen met een lage viscositeit en transparante oplossingen te vormen, en vertonen een sterke zuur- en hittebestendigheid. Als natuurlijke grondstof die zowel voedingsvezels als colloïdale eigenschappen bezit, heeft het een unieke toepassingswaarde op het gebied van voedsel, gezondheidsproducten en cosmetica.
![]()
Voedingsvezelfunctie en Darmgezondheid: Oplosbare sojapolysacchariden worden niet afgebroken door menselijke spijsverteringsenzymen, waardoor het stoelvolume toeneemt en de darmperistaltiek wordt bevorderd. Hun fermentatieproducten (zoals korteketenvetzuren) voeden gunstige darmbacteriën, waardoor de balans van de darmmicrobiota wordt verbeterd.
Stabiliteit in Zure Omgeving en Eiwitbescherming: Behoudt oplosbaarheid en stabiliteit, zelfs onder zure omstandigheden (pH 3-4), en is bestand tegen neerslag of afbraak. De anionische eigenschappen voorkomen de aggregatie en neerslag van eiwitten zoals melkeiwitten in zure omgevingen door elektrostatische afstoting.
Lage Viscositeit en Verbeterde Textuur: Behoudt een lage viscositeit, zelfs bij hoge concentraties, waardoor een kleverige textuur wordt voorkomen wanneer het wordt toegevoegd aan dranken of sauzen en een verfrissende, gladde textuur wordt verleend.
Vochtretentie en Textuuroptimalisatie: Houdt vocht vast door waterstofbruggen, waardoor uitdroging en verharding van voedsel tijdens opslag wordt voorkomen. In meelproducten verbetert het de rekbaarheid van het deeg en de zachtheid van het eindproduct.
Stabiliseren van Zure Zuivelproducten en Eiwitdranken: Gebruikt als stabilisator in yoghurt, dranken met melkzuurbacteriën en zure eiwitdranken om scheiding van wei en eiwitneerslag te voorkomen. Bijzonder geschikt voor plantaardige eiwitdranken (zoals sojamelk), waardoor de homogeniteit van het systeem wordt verbeterd.
Caloriearme en Vezelrijke Voedingsmiddelen: Gebruikt als voedingsvezeltoevoeging in dranken, bakkerijproducten, noedels, enz. om het vezelgehalte van het product te verhogen zonder de smaak te beïnvloeden. Gebruikt bij de ontwikkeling van suikerarme, vetarme gezondheidsvoeding, ter vervanging van sommige oliën of suikers om de textuur te verbeteren.
Vleesproducten en Kruidenverbetering: Gebruikt als waterbindend middel en textuurverbeteraar in zoutarme ham, worstjes en andere vleesproducten om kookverliezen te verminderen. Gebruikt in saladedressings, ketchup en andere kruiden om olie-water-scheiding te voorkomen en de glans te verbeteren.
Gezondheidssupplementen en Cosmetica: Toegevoegd als prebioticum-ingrediënt in supplementen voor darmgezondheid om de darmfunctie te helpen reguleren. Gebruikt als een zachte verdikker of stabilisator in huidverzorgingsproducten, wat zorgt voor een licht gevoel.
| ANALYSE-ITEMS | SPECIFICATIES | RESULTATEN | |||||||||
| Uiterlijk | Lichtgeel tot geel poeder | Voldoet | |||||||||
| Maaswijdte | 100% passeert 80 mesh | Voldoet | |||||||||
| Oplosmiddelresidu | ≤30ppm | 10ppm | |||||||||
| Bulkdichtheid | 0.52g-0.62g/cm³ | 0.60gcm³ | |||||||||
| Droogverlies | ≤5.0% | 4.1% | |||||||||
| As | ≤5.0% | 4.0% | |||||||||
| Zware metalen | ≤10 PPM | Voldoet | |||||||||
| Lood | ≤2.0PPM | Voldoet | |||||||||
| Arseen | ≤1.0PPM | Voldoet | |||||||||
| Kwik | ≤0.1PPM | Voldoet | |||||||||
| Cadmium | ≤0.3PPM | Voldoet | |||||||||
| Totale isoflavonen | ≥40% | 41.50% | |||||||||
| Daidzin | 1.13% | ||||||||||
| Glycitin | 0.48% | ||||||||||
| Genistin | 0.97% | ||||||||||
| Daidzeïne | 18.46% | ||||||||||
| Glyciteïne | 0.21% | ||||||||||
| Genisteïne | 20.30% | ||||||||||
| Microbiologie | |||||||||||
| Totaal aantal platen | ≤1000cfu/g | <100cfu>
| Gist & Schimmel |
≤100cfu/g |
<10cfu>
| E.Coli |
Afwezig |
Afwezig |
Salmonella |
Afwezig |
Afwezig |
|
Voor sommige producten die speciale verpakking vereisen tijdens transport, zullen we een meer delicate verpakking uitvoeren. Bijvoorbeeld, retinol moet worden opgeslagen bij -20 °C, dus we kiezen voor koelketentransport tijdens transport; deoxyarbutine zal van kleur veranderen tijdens transport, dus we zullen vacuümverpakking van deoxyarbutine uitvoeren
| MOQ: | 1KG |
| Standaard Verpakking: | 1kg/zak 25kg/trommel |
| Levertijd: | 3-5DAGEN |
| Betaalmethode: | T/T |
Oplosbare sojapolysacchariden zijn in water oplosbare voedingsvezels die worden geëxtraheerd uit sojaboonresten of -meel. Hun belangrijkste componenten zijn zure polysacchariden zoals rhamnogalacturon. Het zijn lichtgele poeders die gemakkelijk in water oplossen om oplossingen met een lage viscositeit en transparante oplossingen te vormen, en vertonen een sterke zuur- en hittebestendigheid. Als natuurlijke grondstof die zowel voedingsvezels als colloïdale eigenschappen bezit, heeft het een unieke toepassingswaarde op het gebied van voedsel, gezondheidsproducten en cosmetica.
![]()
Voedingsvezelfunctie en Darmgezondheid: Oplosbare sojapolysacchariden worden niet afgebroken door menselijke spijsverteringsenzymen, waardoor het stoelvolume toeneemt en de darmperistaltiek wordt bevorderd. Hun fermentatieproducten (zoals korteketenvetzuren) voeden gunstige darmbacteriën, waardoor de balans van de darmmicrobiota wordt verbeterd.
Stabiliteit in Zure Omgeving en Eiwitbescherming: Behoudt oplosbaarheid en stabiliteit, zelfs onder zure omstandigheden (pH 3-4), en is bestand tegen neerslag of afbraak. De anionische eigenschappen voorkomen de aggregatie en neerslag van eiwitten zoals melkeiwitten in zure omgevingen door elektrostatische afstoting.
Lage Viscositeit en Verbeterde Textuur: Behoudt een lage viscositeit, zelfs bij hoge concentraties, waardoor een kleverige textuur wordt voorkomen wanneer het wordt toegevoegd aan dranken of sauzen en een verfrissende, gladde textuur wordt verleend.
Vochtretentie en Textuuroptimalisatie: Houdt vocht vast door waterstofbruggen, waardoor uitdroging en verharding van voedsel tijdens opslag wordt voorkomen. In meelproducten verbetert het de rekbaarheid van het deeg en de zachtheid van het eindproduct.
Stabiliseren van Zure Zuivelproducten en Eiwitdranken: Gebruikt als stabilisator in yoghurt, dranken met melkzuurbacteriën en zure eiwitdranken om scheiding van wei en eiwitneerslag te voorkomen. Bijzonder geschikt voor plantaardige eiwitdranken (zoals sojamelk), waardoor de homogeniteit van het systeem wordt verbeterd.
Caloriearme en Vezelrijke Voedingsmiddelen: Gebruikt als voedingsvezeltoevoeging in dranken, bakkerijproducten, noedels, enz. om het vezelgehalte van het product te verhogen zonder de smaak te beïnvloeden. Gebruikt bij de ontwikkeling van suikerarme, vetarme gezondheidsvoeding, ter vervanging van sommige oliën of suikers om de textuur te verbeteren.
Vleesproducten en Kruidenverbetering: Gebruikt als waterbindend middel en textuurverbeteraar in zoutarme ham, worstjes en andere vleesproducten om kookverliezen te verminderen. Gebruikt in saladedressings, ketchup en andere kruiden om olie-water-scheiding te voorkomen en de glans te verbeteren.
Gezondheidssupplementen en Cosmetica: Toegevoegd als prebioticum-ingrediënt in supplementen voor darmgezondheid om de darmfunctie te helpen reguleren. Gebruikt als een zachte verdikker of stabilisator in huidverzorgingsproducten, wat zorgt voor een licht gevoel.
| ANALYSE-ITEMS | SPECIFICATIES | RESULTATEN | |||||||||
| Uiterlijk | Lichtgeel tot geel poeder | Voldoet | |||||||||
| Maaswijdte | 100% passeert 80 mesh | Voldoet | |||||||||
| Oplosmiddelresidu | ≤30ppm | 10ppm | |||||||||
| Bulkdichtheid | 0.52g-0.62g/cm³ | 0.60gcm³ | |||||||||
| Droogverlies | ≤5.0% | 4.1% | |||||||||
| As | ≤5.0% | 4.0% | |||||||||
| Zware metalen | ≤10 PPM | Voldoet | |||||||||
| Lood | ≤2.0PPM | Voldoet | |||||||||
| Arseen | ≤1.0PPM | Voldoet | |||||||||
| Kwik | ≤0.1PPM | Voldoet | |||||||||
| Cadmium | ≤0.3PPM | Voldoet | |||||||||
| Totale isoflavonen | ≥40% | 41.50% | |||||||||
| Daidzin | 1.13% | ||||||||||
| Glycitin | 0.48% | ||||||||||
| Genistin | 0.97% | ||||||||||
| Daidzeïne | 18.46% | ||||||||||
| Glyciteïne | 0.21% | ||||||||||
| Genisteïne | 20.30% | ||||||||||
| Microbiologie | |||||||||||
| Totaal aantal platen | ≤1000cfu/g | <100cfu>
| Gist & Schimmel |
≤100cfu/g |
<10cfu>
| E.Coli |
Afwezig |
Afwezig |
Salmonella |
Afwezig |
Afwezig |
|
Voor sommige producten die speciale verpakking vereisen tijdens transport, zullen we een meer delicate verpakking uitvoeren. Bijvoorbeeld, retinol moet worden opgeslagen bij -20 °C, dus we kiezen voor koelketentransport tijdens transport; deoxyarbutine zal van kleur veranderen tijdens transport, dus we zullen vacuümverpakking van deoxyarbutine uitvoeren